Actualitate

Societatea ANCANDRA TRANS SRL, firmă specializată în extracția și comercializarea pietrei pentru construcții, angajează Contabil/ Economist

Candidatul ideal:

– studii medii sau superioare de specialitate;

– cunoștinte de contabilitate primară;

– nivel adecvat de cunostinte de lucru in Excel, Word, programe de contabilitate;

– experiență în profesie min. 3 ani;

– cunoștințele juridice, tehnice reprezintă un avantaj;

– personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate și eficiență;

– abilități de organizare și planificare;

– meticulozitate și acuratețe, atenție la detalii.

Responsabilități principale:

– Asigură suportul necesar pentru celelalte departamente;

– Urmărește semnarea contractelor și arhivarea diverselor documente;

– Menține legătura cu diverși furnizori și colaboratori;

– Întocmește pontajul lunar și ține evidența orelor suplimentare;

– Emite facturi clienților;

– Monitorizează facturile scadente și face propuneri de plăți;

– Înregistrează și verifică în contabilitate anumite operațiuni;

– Realizează rapoarte zilnice/ lunare la solicitarea managementului;

– Întocmește acte, formulare specifice activității firmei.

Dacă ești interesat, ne poți trimite CV-ul tău pe adresa de e-mail: office@carieraocolis.ro

Mai multe detalii se pot obține la numărul de telefon: 0757-055.582.

Click aici pentru a adăuga un comentariu

Adaugă un comentariu

Comentariile trebuie să respecte regulile de utilizare.
Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Farmacia Dr.Max
Bitcoin Exchange Liga 1 Case Pariuri Online

Ziarul care te prinde

© Ziarul 21 Turda | Materialele de pe acest site pot fi preluate doar cu acordul scris al reprezentanţilor publicaţiei Ziarul 21.

  SUS