Eveniment muzical deosebit la Casa de Cultură Turda
RAR Cluj-Napoca vine în comuna Frata pentru legalizarea tractoarelor
Paula Hriscu își sărbătorește ziua de naștere printr-un dar muzical- „Doamne, te caut mereu”. La mulți ani, Paula!
Botez în familia artistei Amaliei Chiper Iurian. Micul Vladimir Zian a fost încreștinat!
Performanță remarcabilă pentru elevii Colegiului Tehnic „Victor Ungureanu” la Olimpiada Națională a Sportului Școlar – Tenis de Masă
Irina Munteanu – cel mai bun Prefect pe care l-a avut județul Cluj, și-a încheiat mandatul: „Cred cu tărie că am construit împreună un județ mai puternic, mai echilibrat și mai unit”
Nu ratați spectacolele din acest sfârșit de săptămână la Fabrica de Teatru!
Irina Munteanu – cel mai bun Prefect care l-a avut județul Cluj, și-a încheiat mandatul: „Cred cu tărie că am construit împreună un județ mai puternic, mai echilibrat și mai unit”
ANUNŢ PUBLICITAR PRIMĂRIA MIHAI VITEAZU ASUPRA DECIZIEI ETAPEI DE ÎNCADRARE
Primăria Câmpia Turzii: Pregătim o nouă parcare frumoasă, pe strada Griviței!
În atenția călătorilor TUP,
Hai să-l desenăm pe Ion Creangă!
Gest de generozitate. Erik, proprietarul cafenelei „The Black Swan”, a oferit ciocolată caldă și cafea gratuit expozanților de la Târgul de Mărțișor
Arest preventiv pentru tânărul care a ucis o mamă într-un accident de mașină
Primăria și Consiliul Local al Municipiului Câmpia Turzii vă invită la Târgul de Mărțișor – „Mărțișor pentru comunitate”!
Dăruiește un zâmbet alături de Potaissa Art
Încântat să reprezint comunitatea din Mihai Viteazu, la București
Grădiniță Pinocchio vă așteaptă Târgul de Mărțișor de la Câmpia Turzii
Turdeanul Ovidiu Damian, speaker la ETHDenver 2025: Tehnologia Blockchain și Universalitatea în Web3
Avram Gal: Europa înarmată: Nevoie strategică sau panică geopolitică?